Forum Historia sportu samochodowego Strona Główna Historia sportu samochodowego
Forum strony www.scr.civ.pl - rajdy, wyścigi, wyścigi górskie, rallycross, rajdy terenowe, karting
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MP Rallycross 1996
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Historia sportu samochodowego Strona Główna -> Rallycross i autocross
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janek




Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 15:37, 19 Sty 2009    Temat postu:

Witam!

Jeżeli ktoś ma wyniki sezonu 1996 lub jakiekolwiek zdjęcia z tego sezonu z polskiego rallycrossu, to bardzo prosiłbym o publikację.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczmarek




Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 123
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 14:49, 24 Sty 2009    Temat postu: Rallycross 1996

Mam wszystkie wyniki,które postaram się zamieścić. Również sporo zdjęć,ale ich nie wstawię bo niepotrafię.Pozdrawiam.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janek




Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 15:38, 24 Sty 2009    Temat postu:

.....

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Janek dnia Sob 14:56, 10 Kwi 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczmarek




Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 123
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 16:01, 24 Sty 2009    Temat postu: 1996

4.05.1996r Słomczyn - 1 eliminacja.
Klasa1 (PF126p)
1. Antoni Skudło - AP.Śląski.
2. Zbigniew Czarnocki - AK.Rzemieślnik.
3. Marek Nalewajko - AK.Rzemieślnik.
4. Piotr Radtke - AP.Polski.
5. Cezary Zaleski - AP.Polski.
6. Tomasz Oleksiak - AK.Rzemieślnik.
7. Krzysztof Stankiewicz - AK.Rzemieślnik.
8. Grzegorz Tyras - AP.Częstochowa.
9. Marek Kaczmarek - AK.Rzemieślnik.
10. Andrzej Stachurski - AP.Lublin.
11. Grzegorz Carzasty - AP.Polski.
12. Michał Piotrowski - AK.Rzemieślnik.
13. Józef Woźniak - AP.Toruń. nie klas.
14. Jacek Chojnacki - AK.Rzemieślnik. nie klas.
Klasa 2 (do 1600cm).
1. Robert Polak - Ford Fiesta XR2i (AP.Polski).
2. Krzysztof Godwod - Polonez (AK.Rzemieślnik).
3. Krzysztof Szeszko - Toyota Corolla (Motoklub Olsztyn).
4. Tomasz Cichocki - Toyota Corolla (OKM Olsztyn).
5. Adam Borowski - Toyota Corolla (OKM Olsztyn).
6. Piotr Granica - Suzuki Swift (AK.Rzemieślnik).
7. Janusz Siniarski - Skoda 136 (AP.Polski).
8. Bogdan Jankowski - Łada Samara (AK.Rzemieślnik).
9. Włodzimierz Pawluczuk - Fiat Cinquecento (AK.Rzemieślnik).
10. Tomasz Jeromin - Fiat Cinquecento (AP.Wielkopolski).
11. Andrzej Grigorjew - Polski Fiat 125p (AP.Polski).
12. Zygmunt Stanek - Fiat Cinquecento Turbo (AP.Polski).
Klasa 4.
1. Bohdan Ludwiczak - Ford Sierra Cosworth RS (Motoklub Olsztyn).
2. Leszek Kuzaj - Mitsubishi Lancer Evo III (AP.Kraków).
3. Rafał Mus - Mitsubishi Galant VR4 (AP.Kraków).
4. Zdzisław Ulkowski - Audi Quattro (AP.Morski).
5. Henryk Strzelecki - VW Scirocco (INKS).
6. Andrzej Kalitowicz - Toyota Celica (Motoklub Olsztyn).
7. Adam Szyma - Renault 5 Turbo (AP.Śląski).
Handicup.
1. Antoni Skudło - Polski Fiat 126p (AP.Śląski)
2. Bohdan Ludwiczak - Ford Sierra Cosworth RS (Motoklub Olsztyn).
3. Krzysztof Godwod - Polonez (AK.Rzemieślnik).
4. Robert Polak - Ford Fiesta XR2i (AP.Polski).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczmarek




Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 123
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 16:27, 24 Sty 2009    Temat postu: 1996r.

5.05.1996r. Słomczyn. 2 eliminacja.
Klasa 1 (PF126p)
1. Antoni Skudło - AP.Śląski.
2. Cezary Zaleski - AP.Polski.
3. Piotr Radtke - AP.Polski.
4. Zbigniew Czarnocki - AK.Rzemieślnik.
5. Marek Nalewajko - AK.Rzemieślnik.
6. Grzegorz Tyras - AP.Częstochowa.
7. Józef Woźniak - AP.Toruń.
8. Grzegorz Czarzasty - AP.Polski.
9. Michał Piotrowski - AK.Rzemieślnik.
10. Tomasz Oleksiak - AK.Rzemieślnik.
11. Marek Kaczmarek - AK.Rzemieślnik.
12. Krzysztof Stankiewicz - AK.Rzemieślnik. nie klasyfik.
13. Andrzej Stachurski - AP.Lublin. nie klasyfik.
Klasa 3 (do 1600cm).
1. Janusz Siniarski - Skoda 136 (AP.Polski).
2. Robert Polak - Ford Fiesta XR2i (AP.Polski).
3. Piotr Granica - Suzuki Swift (AK.Rzemieślnik).
4. Krzysztof Szeszko - Toyota Corolla (Motoklub Olsztyn).
5. Tomasz Cichocki - Toyota Corolla (OKM Olsztyn).
6. Krzysztof Godwod - Polonez 1600 (AK.Rzemieślnik).
7. Tomasz Jeromin - Fiat Cinquecento (AP.Wielkopolski).
8. Włodzimierz Pawluczuk - Fiat Cinquecento (AK.Rzemieślnik).
9. Adam Borowski - Toyota Corolla (OKM Olsztyn).
10. Andrzej Grigorjew - Polski Fiat 125p (AP.Polski).
11. Zygmunt Stanek - Fiat Cinquecento Turbo (AP.Polski). nie klasyf.
12. Bogdan Jankowski - Łada Samara (AK.Rzemieślnik). nie klasyf.
Klasa 5 (4x4).
1. Leszek Kuzaj - Mitsubishi Lancer Evo III (AP.Kraków).
2. Adam Polak - Toyota Celica (AP.Polski).
3. Bohdan Ludwiczak - Ford Sierra Cosworth RS (Motoklub Olsztyn).
4. Zdzisław Ulkowski - Audi Quattro (AP.Morski).
5. Henryk Strzelecki - VW Scirocco (INKS).
6. Adam Szyma - Renault 5 Turbo (AP.Śląski).
7. Andrzej Kalitowicz - Toyota Celica (Motoklub Olsztyn).
Handicup.
1. Adam Polak - Toyota Celica.
2. Antoni Skudło - Polski Fiat 126p.
3. Janusz Siniarski - Skoda 136.
4. Cezary Zaleski - Polski Fiat 126p.
5. Bohdan Ludwiczak - Ford Sierra Cosworth RS.
6. Piotr Granica - Suzuki Swift.
7. Robert Polak - Ford Fiesta XR2i.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrzegorzChyla




Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 323
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Pęgów / Wrocław
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:34, 24 Sty 2009    Temat postu:

Ja mam kilkadziesiąt swoich zdjęć z pierwszej eliminacji w 1995 roku.

edit:
czyli dwa filmy, tak to jest jak się pisze z trzylatką na kolanach Smile


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez GrzegorzChyla dnia Sob 17:25, 24 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczmarek




Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 123
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 16:36, 24 Sty 2009    Temat postu:

To 2 czy kilkadziesiąt?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janek




Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 16:46, 24 Sty 2009    Temat postu:

....

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Janek dnia Sob 14:57, 10 Kwi 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczmarek




Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 123
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 17:03, 24 Sty 2009    Temat postu:

22.06.1996r. Słomczyn 3 eliminacja.
Klasa 1 (PF126p)
1. Piotr Radtke - AP.Polski.
2. Krzysztof Stankiewicz - AK.Rzemieślnik.
3. Tomasz Oleksiak - AK.Rzemieślnik.
4. Marek Kaczmarek - AK.Rzemieślnik.
5. Antoni Skudło - AP.Śląski.
6. Jacek Chojnacki - AK.Rzemieślnik.
7. Zbigniew Czarnocki - AK.Rzemieślnik.
8. Michał Piotrowski - AK.Rzemieślnik.
9. Marek Nalewajko - AK.Rzemieślnik.
10. Szczepan Rogala - AK.Rzemieślnik.
11. Grzegorz Carzasty - AP.Polski.
12. Jakub Kraszewski - AK.Rzemieślnik.
13. Cezary Zaleski - AP.Polski. nie klasyfik.
Klasa 3 (do 1600cm).
1. Robert Polak - Ford Fiesta XR2i (AP.Polski).
2. Krzysztof Godwod - Polonez 1600 (AK.Rzemieślnik).
3. Piotr Granica - Suzuki Swift (AK.Rzemieślnik).
4. Adam Borowski - Toyota Corolla (OKM Olsztyn).
5. Janusz Siniarski - Skoda 136 (AP.Polski).
6. Krzysztof Szeszko - Toyota Corolla (Motoklub Olsztyn).
7. Andrzej Grigorjew - Polski Fiat 125p (AP.Polski).
8. Zygmunt Stanek - Fiat Cinquecento Turbo (AP.Polski).
9. Tomasz Cichocki - Toyota Corolla (OKM Olsztyn).
10. Bogdan Jankowski - Łada Samara (AK.Rzemieślnik) nie klasyf.
11. Marcin Opałka - VW Golf GTi (AK.Rzemieślnik). nie klasyf.
Klasa 4 (4x4).
1. Adam Polak - Toyota Celica GT 4 (AP.Polski).
2. Adam Szyma - Renault 5 Turbo (AP.Śląski).
3. Bohdan Ludwiczak - Ford Sierra Cosworth RS (Motoklub Olsztyn).
4. Leszek Kuzaj - Mitsubishi Galant VR4 (AP.Kraków).
5. Andrzej Kalitowicz - Toyota Celica GT 4 (Motoklub Olsztyn).
6. Roman Castoral - Ford Escort Cosworth RS (Czechy).
Handicup.
1. Robert Polak - Ford Fiesta XR2i (AP.Polski).
2. Piotr Granica - Suzuki Swift (AK.Rzemieślnik).
3. Adam Polak - Toyota Celica GT4 (AP.Polski).
4. Bohdan Ludwiczak - Ford Sierra Cosworth RS (Motoklub Olsztyn).
5. Krzysztof Godwod - Polonez 1600 (AK.Rzemieślnik).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczmarek




Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 123
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 17:35, 24 Sty 2009    Temat postu:

23.06.1996r. Słomczyn 4 eliminacja.
Klasa 1 (PF126p)
1. Cezary Zaleski - AP.Polski.
2. Piotr Radtke - AP.Polski.
3. Jacek Chojnacki - AK.Rzemieślnik.
4. Antoni Skudło - AP.Śląski.
5. Tomasz Oleksiak - AK.Rzemieślnik.
6. Krzysztof Stankiewicz - AK.Rzemieślnik.
7. Zbigniew Czarnocki - AK.Rzemieślnik.
8. Jakub Kraszewski - AK.Rzemieślnik.
9. Marek Nalewajko - AK.Rzemieślnik.
10. Marek Kaczmarek - AK.Rzemieślnik
Klasa 3 (do 1600cm).
1. Piotr Granica - Suzuki Swift (AK.Rzemieślnik).
2. Robert Polak - Ford Fiesta XR2i (AP.Polski).
3. Tomasz Cichocki - Toyota Corolla (OKM Olsztyn).
4. Krzysztof Szeszko - Toyota Corolla (Motoklub Olsztyn).
5. Adam Borowski - Toyota Corolla (OKM Olsztyn).
6. Janusz Siniarski - Skoda 136 (AP.Polski).
7. Andrzej Grigorjew - Polski Fiat 125p (AP.Polski).
8. Zygmunt Stanek - Fiat Cinquecento Turbo (AP.Polski).
Klasa 4 (4x4).
1. Roman Castoral - Ford Escort Cosworth RS (Czechy).
2. Leszek Kuzaj - Mitsubishi Galant VR4 (AP.Kraków).
3. Bohdan Ludwiczak - Ford Sierra Cosworth RS (Motoklub Olsztyn).
4. Henryk Strzelecki - VW Scirocco (INKS).
5. Andrzej Kalitowicz - Toyota Celica GT4 (Motoklub Olsztyn).
6. Adam Szyma - Renault 5 Turbo (AP.Śląski).
7. Adam Polak - Toyota Celica GT4 (AP.Polski) wykluczony.
Handicup.
1. Cezary Zaleski - Polski Fiat 126p.
2. Tomasz Oleksiak - Polski Fiat 126p.
3. Piotr Granica - Suzuki Swift.
4. Robert Polak - Ford Fiesta XR2i.
5. Leszek Kuzaj - Mitsubishi Galant VR4.
6. Bohdan Ludwiczak - Ford Sierra Cosworth RS.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
franki




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 15:58, 25 Sty 2009    Temat postu:

Cytat:
4. Henryk Strzelecki - VW Scirocco (INKS).

ciekawi mnie to, jako fana VW i Audi, w jaki sposób był rozwiązany napęd na tylną oś. czy było to rozwiązanie skopiowane z Golfa Syncro\Country\rallye, czy innego rodzaju wydumka jeżeli ma ktoś informacje na ten temat to mógł by się podzielić.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczmarek




Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 123
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 22:55, 25 Sty 2009    Temat postu:

Scirocco było przednionapędowe, tylko startowało w połączonej klasie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
franki




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 19:12, 26 Sty 2009    Temat postu:

dzięki, a masz jakieś info na temat tego samochodu chodzi mi o technikalia.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczmarek




Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 123
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20:10, 26 Sty 2009    Temat postu:

Niestety nie,ale wydaje mi się że był to w pełni seryjny samochód.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piterson




Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kielce
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 6:23, 04 Sie 2010    Temat postu: Re: Rallycross 1996

kaczmarek napisał:
Mam wszystkie wyniki,które postaram się zamieścić. Również sporo zdjęć,ale ich nie wstawię bo niepotrafię.Pozdrawiam.



Pewnie sie nie odezwie ale co mi szkodzi, czy posiadasz jakiekolwiek zdjęcia z pucharu MplusM, ewentualnie nie zamieszczone jeszcze w necie jakies ciekawe informacje...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Historia sportu samochodowego Strona Główna -> Rallycross i autocross Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin